Haftaiçi-Cumartesi 09:00-18:30 +90 (312) 472 4 333
Email : elektro-park@hotmail.com

sony-projeksiyon-lambalari

Sony projeksiyonlarınız arızalandı mı? Sony projeksiyonlarınız artık eskisi kadar görüntü vermiyor mu? Sony projeksiyonunuz için kaliteli ve güvenilir servis mi arıyorsunuz?

Projeksiyonlarınızın en önemli parçası olarak kabul edilen lambaların ömürleri dolduğunda görüntü kalitesi düşer ve zamanla görüntü vermez duruma gelir. Özellikle projeksiyonun arkasında büyük ışık kaynağı da olursa (güneş, projektör benzeri lamba vs) görüntü tamamen görünmez hale gelir. Bu belirtiler artık projeksiyonunuzun bakım zamanı geldiğinin göstergesidir. Projeksiyonunuzun lambasının değişmesi gerekir ki piyasada bazı firmalar çözünürlüğü yüksek lamba altında lamba değişimi yapmakta ve sonuç yine hüsran olmaktadır. Verdiğiniz paranın hakkını alamadan yeni bir projektör alma durumuna gidersiniz.

NOT: Projeksiyon çözünürlüğü lamba kalitesini tayin etmez. Bir projeksiyon cihazının kalitesini tayin eden en önemli etken çözünürlüğü değil, ışık akısıdır. Işık akısı lm ile gösterilir ve birimi Lümen’dir. Işık akısı değer ne kadar büyük ise projeksiyon cihazı o kadar büyük bir ekrana ve parlaklığa sahip demektir.

Projeksiyon Servisi olarak sektörde edindiğimiz tecrübelerimizle Sony projeksiyonlarınızın arızalarını hızlı ve güvenilir bir şekilde ücretsiz tespit ediyoruz. Sony projeksiyonlarınız için gereksiz fazladan parça değişimi yapmıyoruz. Sony projeksiyonlarınızı aslına uygun tamir ediyor,  onarımlarımıza %100 garanti veriyoruz. Türkiye’den birçok kurum ve kuruluşa anlaşmalı olarak tamir hizmeti vermekteyiz.

Sony projeksiyon servis telefon numarası : +90 (312) 472 4 333

Sony Projeksiyonlarınıza yaptığımız onarım ve servis hizmetleri;

  • Sony projeksiyon ücretsiz arıza tespiti
  • Sony projeksiyon lamba değişimi
  • Sony projeksiyon lamba tamiri ve onarımı
  • Sony projeksiyon board tamiri
  • Sony projeksiyon fan tamiri
  • Sony projeksiyon fan değişimi
  • Sony projeksiyon kart onarımı
  • Sony projeksiyon aksesuarları