Haftaiçi-Cumartesi 09:00-18:30 0312 472 4 333
Email : elektro-park@hotmail.com

3mprojeksiyon3M projeksiyonlarınız arızalandı mı ? 3M projeksiyonlarınız artık eskisi kadar görüntü vermiyor mu ? 3M projeksiyonunuz için kaliteli ve güvenilir servis mi arıyorsunuz?

Projeksiyonlarınızın en önemli parçası olarak kabul edilen lambaların ömürleri dolduğunda görüntü kalitesi düşer ve zamanla görüntü vermez duruma gelir. Özellikle projeksiyonun arkasında büyük ışık kaynağı da olursa (güneş, projektör benzeri lamba vs) görüntü tamamen görünmez hale gelir. Artık projeksiyonunuzun bakım zamanı gelmiştir.

Projeksiyonunuzun lambasının değişmesi gerekir ki piyasada bazı firmalar çözünürlüğü yüksek lamba altında lamba değişimi yapmakta ve sonuç yine hüsran olmaktadır. Verdiğiniz paranın hakkını alamadan yeni bir projektör alma durumuna gidersiniz.

NOT: Projeksiyon çözünürlüğü lamba kalitesini tayin etmez. Bir projeksiyon cihazının kalitesini tayin eden en önemli etken çözünürlüğü değil, ışık akısıdır. Işık akısı lm ile gösterilir ve birimi Lümen’dir. Işık akısı değer ne kadar büyük ise projeksiyon cihazı o kadar büyük bir ekrana ve parlaklığa sahip demektir.

Projeksiyon Servisi olarak sektörde edindiğimiz tecrübelerimizle 3M projeksiyonlarınızın arızalarını hızlı ve güvenilir bir şekilde ücretsiz tespit ediyoruz. 3M projeksiyonlarınız için gereksiz fazladan parça değişimi yapmıyoruz. 3M projeksiyonlarınızı aslına uygun tamir ediyor, onarımlarımıza %100 garanti veriyoruz. Türkiye’den birçok kurum ve kuruluşa anlaşmalı olarak tamir hizmeti vermekteyiz.

3M projeksiyon servis telefon numarası : +90 (312) 472 4 333

3M Projeksiyonlarınıza yaptığımız onarım ve servis hizmetleri;

* 3M projeksiyon ücretsiz arıza tespiti
* 3M projeksiyon lamba değişimi
* 3M projeksiyon lamba tamiri ve onarımı
* 3M projeksiyon board tamiri
* 3M projeksiyon fan tamiri
* 3M projeksiyon fan değişimi
* 3M projeksiyon kart onarımı
* 3M projeksiyon aksesuarları