Haftaiçi-Cumartesi 09:00-18:30 +90 (312) 472 4 333
Email : elektro-park@hotmail.com

Toshiba projeksiyonlarınız arızalandı mı ? Toshiba projeksiyonlarınız artık eskisi kadar görüntü vermiyor mu ? Toshiba projeksiyonunuz için kaliteli ve güvenilir servis mi arıyorsunuz?

Projeksiyonlarınızın en önemli parçası olarak kabul edilen lambaların ömürleri dolduğunda görüntü kalitesi düşer ve zamanla görüntü vermez duruma gelir. Özellikle projeksiyonun arkasında büyük ışık kaynağı da olursa (güneş, projektör benzeri lamba vs) görüntü tamamen görünmez hale gelir. Artık projeksiyonunuzun bakım zamanı gelmiştir.

Projeksiyonunuzun lambasının değişmesi gerekir ki piyasada bazı firmalar çözünürlüğü yüksek lamba altında lamba değişimi yapmakta ve sonuç yine hüsran olmaktadır. Verdiğiniz paranın hakkını alamadan yeni bir projektör alma durumuna gidersiniz.

NOT: Projeksiyon çözünürlüğü lamba kalitesini tayin etmez. Bir projeksiyon cihazının kalitesini tayin eden en önemli etken çözünürlüğü değil, ışık akısıdır. Işık akısı lm ile gösterilir ve birimi Lümen’dir. Işık akısı değer ne kadar büyük ise projeksiyon cihazı o kadar büyük bir ekrana ve parlaklığa sahip demektir.

Projeksiyon Servisi olarak sektörde edindiğimiz tecrübelerimizle Toshiba projeksiyonlarınızın arızalarını hızlı ve güvenilir bir şekilde ücretsiz tespit ediyoruz. Toshiba projeksiyonlarınız için gereksiz fazladan parça değişimi yapmıyoruz. Toshiba projeksiyonlarınızı aslına uygun tamir ediyor, onarımlarımıza %100 garanti veriyoruz. Türkiye’den birçok kurum ve kuruluşa anlaşmalı olarak tamir hizmeti vermekteyiz.

Toshiba projeksiyon servis telefon numarası : +90 (312) 472 4 333

Toshiba Projeksiyonlarınıza yaptığımız onarım ve servis hizmetleri;

* Toshiba projeksiyon ücretsiz arıza tespiti
* Toshiba projeksiyon lamba değişimi
* Toshiba projeksiyon lamba tamiri ve onarımı
* Toshiba projeksiyon board tamiri
* Toshiba projeksiyon fan tamiri
* Toshiba projeksiyon fan değişimi
* Toshiba projeksiyon kart onarımı
* Toshiba projeksiyon aksesuarları