Haftaiçi-Cumartesi 09:00-18:30 +90 (312) 472 4 333
Email : elektro-park@hotmail.com

Saville projeksiyonlarınız arızalandı mı ? Saville projeksiyonlarınız artık eskisi kadar görüntü vermiyor mu ? Saville projeksiyonunuz için kaliteli ve güvenilir servis mi arıyorsunuz?

Projeksiyonlarınızın en önemli parçası olarak kabul edilen lambaların ömürleri dolduğunda görüntü kalitesi düşer ve zamanla görüntü vermez duruma gelir. Özellikle projeksiyonun arkasında büyük ışık kaynağı da olursa (güneş, projektör benzeri lamba vs) görüntü tamamen görünmez hale gelir. Artık projeksiyonunuzun bakım zamanı gelmiştir.

Projeksiyonunuzun lambasının değişmesi gerekir ki piyasada bazı firmalar çözünürlüğü yüksek lamba altında lamba değişimi yapmakta ve sonuç yine hüsran olmaktadır. Verdiğiniz paranın hakkını alamadan yeni bir projektör alma durumuna gidersiniz.

NOT: Projeksiyon çözünürlüğü lamba kalitesini tayin etmez. Bir projeksiyon cihazının kalitesini tayin eden en önemli etken çözünürlüğü değil, ışık akısıdır. Işık akısı lm ile gösterilir ve birimi Lümen’dir. Işık akısı değer ne kadar büyük ise projeksiyon cihazı o kadar büyük bir ekrana ve parlaklığa sahip demektir.

Projeksiyon Servisi olarak sektörde edindiğimiz tecrübelerimizle Saville projeksiyonlarınızın arızalarını hızlı ve güvenilir bir şekilde ücretsiz tespit ediyoruz. Saville projeksiyonlarınız için gereksiz fazladan parça değişimi yapmıyoruz. Saville projeksiyonlarınızı aslına uygun tamir ediyor, onarımlarımıza %100 garanti veriyoruz. Türkiye’den birçok kurum ve kuruluşa anlaşmalı olarak tamir hizmeti vermekteyiz.

Saville projeksiyon servis telefon numarası : +90 (312) 472 4 333

Saville Projeksiyonlarınıza yaptığımız onarım ve servis hizmetleri;

* Saville projeksiyon ücretsiz arıza tespiti
* Saville projeksiyon lamba değişimi
* Saville projeksiyon lamba tamiri ve onarımı
* Saville projeksiyon board tamiri
* Saville projeksiyon fan tamiri
* Saville projeksiyon fan değişimi
* Saville projeksiyon kart onarımı
* Saville projeksiyon aksesuarları