Haftaiçi-Cumartesi 09:00-18:30 +90 (312) 472 4 333
Email : elektro-park@hotmail.com

Sanyo projeksiyonlarınız arızalandı mı ? Sanyo projeksiyonlarınız artık eskisi kadar görüntü vermiyor mu ? Sanyo projeksiyonunuz için kaliteli ve güvenilir servis mi arıyorsunuz?

Projeksiyonlarınızın en önemli parçası olarak kabul edilen lambaların ömürleri dolduğunda görüntü kalitesi düşer ve zamanla görüntü vermez duruma gelir. Özellikle projeksiyonun arkasında büyük ışık kaynağı da olursa (güneş, projektör benzeri lamba vs) görüntü tamamen görünmez hale gelir. Artık projeksiyonunuzun bakım zamanı gelmiştir.

Projeksiyonunuzun lambasının değişmesi gerekir ki piyasada bazı firmalar çözünürlüğü yüksek lamba altında lamba değişimi yapmakta ve sonuç yine hüsran olmaktadır. Verdiğiniz paranın hakkını alamadan yeni bir projektör alma durumuna gidersiniz.

NOT: Projeksiyon çözünürlüğü lamba kalitesini tayin etmez. Bir projeksiyon cihazının kalitesini tayin eden en önemli etken çözünürlüğü değil, ışık akısıdır. Işık akısı lm ile gösterilir ve birimi Lümen’dir. Işık akısı değer ne kadar büyük ise projeksiyon cihazı o kadar büyük bir ekrana ve parlaklığa sahip demektir.

Projeksiyon Servisi olarak sektörde edindiğimiz tecrübelerimizle Sanyo projeksiyonlarınızın arızalarını hızlı ve güvenilir bir şekilde ücretsiz tespit ediyoruz. Sanyo projeksiyonlarınız için gereksiz fazladan parça değişimi yapmıyoruz. Sanyo projeksiyonlarınızı aslına uygun tamir ediyor, onarımlarımıza %100 garanti veriyoruz. Türkiye’den birçok kurum ve kuruluşa anlaşmalı olarak tamir hizmeti vermekteyiz.

Sanyo projeksiyon servis telefon numarası : +90 (312) 472 4 333

Sanyo Projeksiyonlarınıza yaptığımız onarım ve servis hizmetleri;

* Sanyo projeksiyon ücretsiz arıza tespiti
* Sanyo projeksiyon lamba değişimi
* Sanyo projeksiyon lamba tamiri ve onarımı
* Sanyo projeksiyon board tamiri
* Sanyo projeksiyon fan tamiri
* Sanyo projeksiyon fan değişimi
* Sanyo projeksiyon kart onarımı
* Sanyo projeksiyon aksesuarları