Haftaiçi-Cumartesi 09:00-18:30 +90 (312) 472 4 333
Email : elektro-park@hotmail.com

Pioneer projeksiyonlarınız arızalandı mı ? Pioneer projeksiyonlarınız artık eskisi kadar görüntü vermiyor mu ? Pioneer projeksiyonunuz için kaliteli ve güvenilir servis mi arıyorsunuz?

Projeksiyonlarınızın en önemli parçası olarak kabul edilen lambaların ömürleri dolduğunda görüntü kalitesi düşer ve zamanla görüntü vermez duruma gelir. Özellikle projeksiyonun arkasında büyük ışık kaynağı da olursa (güneş, projektör benzeri lamba vs) görüntü tamamen görünmez hale gelir. Artık projeksiyonunuzun bakım zamanı gelmiştir.

Projeksiyonunuzun lambasının değişmesi gerekir ki piyasada bazı firmalar çözünürlüğü yüksek lamba altında lamba değişimi yapmakta ve sonuç yine hüsran olmaktadır. Verdiğiniz paranın hakkını alamadan yeni bir projektör alma durumuna gidersiniz.

NOT: Projeksiyon çözünürlüğü lamba kalitesini tayin etmez. Bir projeksiyon cihazının kalitesini tayin eden en önemli etken çözünürlüğü değil, ışık akısıdır. Işık akısı lm ile gösterilir ve birimi Lümen’dir. Işık akısı değer ne kadar büyük ise projeksiyon cihazı o kadar büyük bir ekrana ve parlaklığa sahip demektir.

Projeksiyon Servisi olarak sektörde edindiğimiz tecrübelerimizle Pioneer projeksiyonlarınızın arızalarını hızlı ve güvenilir bir şekilde ücretsiz tespit ediyoruz. Pioneer projeksiyonlarınız için gereksiz fazladan parça değişimi yapmıyoruz. Pioneer projeksiyonlarınızı aslına uygun tamir ediyor, onarımlarımıza %100 garanti veriyoruz. Türkiye’den birçok kurum ve kuruluşa anlaşmalı olarak tamir hizmeti vermekteyiz.

Pioneer projeksiyon servis telefon numarası : +90 (312) 472 4 333

Pioneer Projeksiyonlarınıza yaptığımız onarım ve servis hizmetleri;

* Pioneer projeksiyon ücretsiz arıza tespiti
* Pioneer projeksiyon lamba değişimi
* Pioneer projeksiyon lamba tamiri ve onarımı
* Pioneer projeksiyon board tamiri
* Pioneer projeksiyon fan tamiri
* Pioneer projeksiyon fan değişimi
* Pioneer projeksiyon kart onarımı
* Pioneer projeksiyon aksesuarları