Haftaiçi-Cumartesi 09:00-18:30 +90 (312) 472 4 333
Email : elektro-park@hotmail.com

Nobo projeksiyonlarınız arızalandı mı ? Nobo projeksiyonlarınız artık eskisi kadar görüntü vermiyor mu ? Nobo projeksiyonunuz için kaliteli ve güvenilir servis mi arıyorsunuz?

Projeksiyonlarınızın en önemli parçası olarak kabul edilen lambaların ömürleri dolduğunda görüntü kalitesi düşer ve zamanla görüntü vermez duruma gelir. Özellikle projeksiyonun arkasında büyük ışık kaynağı da olursa (güneş, projektör benzeri lamba vs) görüntü tamamen görünmez hale gelir. Artık projeksiyonunuzun bakım zamanı gelmiştir.

Projeksiyonunuzun lambasının değişmesi gerekir ki piyasada bazı firmalar çözünürlüğü yüksek lamba altında lamba değişimi yapmakta ve sonuç yine hüsran olmaktadır. Verdiğiniz paranın hakkını alamadan yeni bir projektör alma durumuna gidersiniz.

NOT: Projeksiyon çözünürlüğü lamba kalitesini tayin etmez. Bir projeksiyon cihazının kalitesini tayin eden en önemli etken çözünürlüğü değil, ışık akısıdır. Işık akısı lm ile gösterilir ve birimi Lümen’dir. Işık akısı değer ne kadar büyük ise projeksiyon cihazı o kadar büyük bir ekrana ve parlaklığa sahip demektir.

Projeksiyon Servisi olarak sektörde edindiğimiz tecrübelerimizle Nobo projeksiyonlarınızın arızalarını hızlı ve güvenilir bir şekilde ücretsiz tespit ediyoruz. Nobo projeksiyonlarınız için gereksiz fazladan parça değişimi yapmıyoruz. Nobo projeksiyonlarınızı aslına uygun tamir ediyor, onarımlarımıza %100 garanti veriyoruz. Türkiye’den birçok kurum ve kuruluşa anlaşmalı olarak tamir hizmeti vermekteyiz.

Nobo projeksiyon servis telefon numarası : +90 (312) 472 4 333

Nobo Projeksiyonlarınıza yaptığımız onarım ve servis hizmetleri;

* Nobo projeksiyon ücretsiz arıza tespiti
* Nobo projeksiyon lamba değişimi
* Nobo projeksiyon lamba tamiri ve onarımı
* Nobo projeksiyon board tamiri
* Nobo projeksiyon fan tamiri
* Nobo projeksiyon fan değişimi
* Nobo projeksiyon kart onarımı
* Nobo projeksiyon aksesuarları