Haftaiçi-Cumartesi 09:00-18:30 +90 (312) 472 4 333
Email : elektro-park@hotmail.com

Ctx projeksiyonlarınız arızalandı mı ? Ctx projeksiyonlarınız artık eskisi kadar görüntü vermiyor mu ? Ctx projeksiyonunuz için kaliteli ve güvenilir servis mi arıyorsunuz?

Projeksiyonlarınızın en önemli parçası olarak kabul edilen lambaların ömürleri dolduğunda görüntü kalitesi düşer ve zamanla görüntü vermez duruma gelir. Özellikle projeksiyonun arkasında büyük ışık kaynağı da olursa (güneş, projektör benzeri lamba vs) görüntü tamamen görünmez hale gelir. Artık projeksiyonunuzun bakım zamanı gelmiştir.

Projeksiyonunuzun lambasının değişmesi gerekir ki piyasada bazı firmalar çözünürlüğü yüksek lamba altında lamba değişimi yapmakta ve sonuç yine hüsran olmaktadır. Verdiğiniz paranın hakkını alamadan yeni bir projektör alma durumuna gidersiniz.

NOT: Projeksiyon çözünürlüğü lamba kalitesini tayin etmez. Bir projeksiyon cihazının kalitesini tayin eden en önemli etken çözünürlüğü değil, ışık akısıdır. Işık akısı lm ile gösterilir ve birimi Lümen’dir. Işık akısı değer ne kadar büyük ise projeksiyon cihazı o kadar büyük bir ekrana ve parlaklığa sahip demektir.

Projeksiyon Servisi olarak sektörde edindiğimiz tecrübelerimizle Ctx projeksiyonlarınızın arızalarını hızlı ve güvenilir bir şekilde ücretsiz tespit ediyoruz. Ctx projeksiyonlarınız için gereksiz fazladan parça değişimi yapmıyoruz. Ctx projeksiyonlarınızı aslına uygun tamir ediyor, onarımlarımıza %100 garanti veriyoruz. Türkiye’den birçok kurum ve kuruluşa anlaşmalı olarak tamir hizmeti vermekteyiz.

Ctx projeksiyon servis telefon numarası : +90 (312) 472 4 333

Ctx Projeksiyonlarınıza yaptığımız onarım ve servis hizmetleri;

* Ctx projeksiyon ücretsiz arıza tespiti
* Ctx projeksiyon lamba değişimi
* Ctx projeksiyon lamba tamiri ve onarımı
* Ctx projeksiyon board tamiri
* Ctx projeksiyon fan tamiri
* Ctx projeksiyon fan değişimi
* Ctx projeksiyon kart onarımı
* Ctx projeksiyon aksesuarları