Haftaiçi-Cumartesi 09:00-18:30 +90 (312) 472 4 333
Email : elektro-park@hotmail.com

Projection Design projeksiyonlarınız arızalandı mı ? Projection Design projeksiyonlarınız artık eskisi kadar görüntü vermiyor mu ? Projection Design projeksiyonunuz için kaliteli ve güvenilir servis mi arıyorsunuz?

Projeksiyonlarınızın en önemli parçası olarak kabul edilen lambaların ömürleri dolduğunda görüntü kalitesi düşer ve zamanla görüntü vermez duruma gelir. Özellikle projeksiyonun arkasında büyük ışık kaynağı da olursa (güneş, projektör benzeri lamba vs) görüntü tamamen görünmez hale gelir. Artık projeksiyonunuzun bakım zamanı gelmiştir.

Projeksiyonunuzun lambasının değişmesi gerekir ki piyasada bazı firmalar çözünürlüğü yüksek lamba altında lamba değişimi yapmakta ve sonuç yine hüsran olmaktadır. Verdiğiniz paranın hakkını alamadan yeni bir projektör alma durumuna gidersiniz.

NOT: Projeksiyon çözünürlüğü lamba kalitesini tayin etmez. Bir projeksiyon cihazının kalitesini tayin eden en önemli etken çözünürlüğü değil, ışık akısıdır. Işık akısı lm ile gösterilir ve birimi Lümen’dir. Işık akısı değer ne kadar büyük ise projeksiyon cihazı o kadar büyük bir ekrana ve parlaklığa sahip demektir.

Projeksiyon Servisi olarak sektörde edindiğimiz tecrübelerimizle Projection Design projeksiyonlarınızın arızalarını hızlı ve güvenilir bir şekilde ücretsiz tespit ediyoruz. Projection Design projeksiyonlarınız için gereksiz fazladan parça değişimi yapmıyoruz. Projection Design projeksiyonlarınızı aslına uygun tamir ediyor, onarımlarımıza %100 garanti veriyoruz. Türkiye’den birçok kurum ve kuruluşa anlaşmalı olarak tamir hizmeti vermekteyiz.

Projection Design projeksiyon servis telefon numarası : +90 (312) 472 4 333

Projection Design Projeksiyonlarınıza yaptığımız onarım ve servis hizmetleri;

* Projection Design projeksiyon ücretsiz arıza tespiti
* Projection Design projeksiyon lamba değişimi
* Projection Design projeksiyon lamba tamiri ve onarımı
* Projection Design projeksiyon board tamiri
* Projection Design projeksiyon fan tamiri
* Projection Design projeksiyon fan değişimi
* Projection Design projeksiyon kart onarımı
* Projection Design projeksiyon aksesuarları