Haftaiçi-Cumartesi 09:00-18:30 +90 (312) 472 4 333
Email : elektro-park@hotmail.com

LieseGang projeksiyonlarınız arızalandı mı ? LieseGang projeksiyonlarınız artık eskisi kadar görüntü vermiyor mu ? LieseGang projeksiyonunuz için kaliteli ve güvenilir servis mi arıyorsunuz?

Projeksiyonlarınızın en önemli parçası olarak kabul edilen lambaların ömürleri dolduğunda görüntü kalitesi düşer ve zamanla görüntü vermez duruma gelir. Özellikle projeksiyonun arkasında büyük ışık kaynağı da olursa (güneş, projektör benzeri lamba vs) görüntü tamamen görünmez hale gelir. Artık projeksiyonunuzun bakım zamanı gelmiştir.

Projeksiyonunuzun lambasının değişmesi gerekir ki piyasada bazı firmalar çözünürlüğü yüksek lamba altında lamba değişimi yapmakta ve sonuç yine hüsran olmaktadır. Verdiğiniz paranın hakkını alamadan yeni bir projektör alma durumuna gidersiniz.

NOT: Projeksiyon çözünürlüğü lamba kalitesini tayin etmez. Bir projeksiyon cihazının kalitesini tayin eden en önemli etken çözünürlüğü değil, ışık akısıdır. Işık akısı lm ile gösterilir ve birimi Lümen’dir. Işık akısı değer ne kadar büyük ise projeksiyon cihazı o kadar büyük bir ekrana ve parlaklığa sahip demektir.

Projeksiyon Servisi olarak sektörde edindiğimiz tecrübelerimizle LieseGang projeksiyonlarınızın arızalarını hızlı ve güvenilir bir şekilde ücretsiz tespit ediyoruz. LieseGang projeksiyonlarınız için gereksiz fazladan parça değişimi yapmıyoruz. LieseGang projeksiyonlarınızı aslına uygun tamir ediyor, onarımlarımıza %100 garanti veriyoruz. Türkiye’den birçok kurum ve kuruluşa anlaşmalı olarak tamir hizmeti vermekteyiz.

LieseGang projeksiyon servis telefon numarası : +90 (312) 472 4 333

LieseGang Projeksiyonlarınıza yaptığımız onarım ve servis hizmetleri;

* LieseGang projeksiyon ücretsiz arıza tespiti
* LieseGang projeksiyon lamba değişimi
* LieseGang projeksiyon lamba tamiri ve onarımı
* LieseGang projeksiyon board tamiri
* LieseGang projeksiyon fan tamiri
* LieseGang projeksiyon fan değişimi
* LieseGang projeksiyon kart onarımı
* LieseGang projeksiyon aksesuarları